Dziecko trzymające wieszak, które siedzi w koszu z ubraniami

Kilka zdań o nas

Jesteśmy sklepem internetowym, który swoim klientom oferuje produkty przeznaczone dla najmłodszych. Dlaczego maliczek.pl? Bo jedoznacznie kojarzy sie z malym dzieckiem, a jednoczesnie pochodzi od naszego nazwiska. Skąd ten pomysł? Otóż idea sklepu zrodziła się wraz z narodzeniem naszej wspaniałej córeczki, jej potrzeby stały się naszymi i w ten sposób przekonaliśmy się, co najbardziej przydaje się każdego dnia przy opiece nad maluszkiem. Kontakt z produktami niemowlęcymi i dziecięcymi sprawia nam wiele radości, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Sami szukamy dla swojej córeczki wyszukanych i ciekawych ubranek. Chcemy, aby nasi klienci tez mieli do nich dostep. Mamy nadzieję, że nas polubicie, A wasze pociechy będą naszymi stałymi klientami.

Skąd pomysł?

Pomysł sklepu internetowego tlił się gdzieś w naszych głowach już od dłuższego czasu. Jednak narodziny naszej córki, które stały się najważniejszym wydarzeniem w naszym życiu spowodowały, że plany stały się rzeczywistością i postanowiliśmy je zrealizować.

Dziecko leżące pośrodku różnych przedmiotów, zabawek i ubrań
Dziewczynka prowadząca pusty wózek na zakupy

Co oferujemy?

Naszym klientom oferujemy ciekawe i oryginalne ubranka dziecięce, a także wysokiej jakości artykuły i tekstylia pościelowe przeznaczone dla najmłodszych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty, które wypełnią garderobę niejednej małej strojnisi, czy elegancika, ale również wygodne zestawy przeznaczone dla maluszków dopiero narodzonych. Proponujemy wyszukane ubranka, jednak w rozsądnej cenie. W planach mamy także poszerzenie oferty o artykuły i ubranka przeznaczone do chrztu.

Dwie pary bucików dla dzieci na białym kocyku

Ubranka i produkty dla dzieci

Temat ubranek i produktów dziecięcych jest nam obecnie bardzo bliski, dlatego też chcemy podzielić się swoimi doświadczeniami (tymi dobrymi, ale także tymi, które stały się niemałym wyzwaniem) zamieszczając regularnie artykuły w zakładce Blog. Będziecie Państwo mogli u nas znaleźć także wiele ciekawych informacji dotyczących opieki nad maluszkiem.

Buciki dla dziecka i smoczek z ubraniami w tle

Serdecznie Zapraszamy!